077-7298714

מספר טלפון

office@maya-tm.com

דואר אלקטרוני

בזלת 14 צור יגאל

כתובת

איתור וטיפול בתקלות דלף שונות

איתור דלף תת קרקעי

תוכן עניינים

מתחת לפני השטח ומבלי שנדע או נחשוב על כך, מונחות תשתיות שונות בעזרתן אנו יכולים לנהל את חיי היום יום שלנו: תשתיות מים וביוב, תשתיות גז, תשתיות חשמל, תשתיות תקשורת ועוד. העובדה שהן נמצאות מתחת לאדמה לא אומר שהן חסינות מתקלות שונות, כאשר תקלות של פיצוץ צנרת, נזילות ודליפות שונות של מים וגז הן מהנפוצות ביותר. לצד בדיקות, כמו איתור נזילות למשל, הנדרשות באופן תדיר על ידי עובדים, קבלנים וארגונים שונים בהתאם לאופי פעילותם ודרישות הבטיחות הנדרשות מהן, הרי שגם כאשר יש תקלה צריך יהיה לאתר אותה בצורה מהירה, במינימום נזק ולטפל בה בצורה המקצועית ביותר. 

איתור דלף מים תת קרקעי

מים הם משאב הטבע היקר ביותר עבור האדם ומלבד העובדה שאנו לא רוצים לבזבז מים, הרי שדלף תת קרקעי יכול לגרום גם לנזק כמו התמוטטות של מבנים, הצפות, נזק לתשתיות אחרות מתחת ומעל פני האדמה ועוד. באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים ניתן יהיה לבדוק אזורים בהם יש חשד לדלף או איבוד מים, לאתר את הנקודה המדויקת ביותר בה מתרחש הדלף ולבצע את התיקון הנדרש באופן נקודתי וללא נזק סביבתי. מכיוון שדלף מים תת קרקעי הוא אתגר שאינו פשוט, לא כל אינסטלטור המבצע איתור נזילות במצלמה טרמית יוכל לבצע את האיתור והתיקון של התקלה ועל כן חשוב לפנות לחברה מקצועית ומנוסה, המחזיקה בטכנולוגיה חדישה ומתקדמת שמסוגלת לבצע את העבודה הנדרשת ובצורה המקצועית ביותר. 

איתור דלף גז – מהו ומדוע הוא חשוב?

גז משמש אותנו למגוון רחב של צרכים ובעשרים השנה האחרונות הונחו כ-2000 ק"מ של תשתיות גז טבעי ברחבי הארץ. תשתיות אלה מחייבות תפעול ואחזקה מקצועיים באופן שוטף, לרבות בדיקות שונות של איתור דלף גז וטיפול מהיר ומקצועי בתקלות במידת הצורך. דליפת גז היא למעשה שחרור לא מבוקר ולא נשלט של גז טבעי לאוויר, דרך מתקני התשתית. דליפת גז טבעי בשילוב עם אוויר עשוי לגרור תגובה כימית נפיצה ולגרום לפיצוצים ודלקות שעשויים לסכן את העובדים והאזרחים במקום. את הבדיקות לאיתור דלף הגז מבצעים בצורה מקצועית עם ציוד טכנולוגי מתקדם העושה שימוש בחיישני IR וחיישנים אחרים. לפרטים נוספים והזמנת השירות צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

5/5 - (1 vote)
אולי יעניין אותך גם:

קבל הצעות מחיר

התקשרו אלינו דילוג לתוכן