077-7298714

מספר טלפון

office@maya-tm.com

דואר אלקטרוני

בזלת 14 צור יגאל

כתובת

גילוי דליפות מים

RMLD-CS בפעולה

תוכן עניינים

תוכן עניינים
דליפה של מים מצנרת תת קרקעי היא ללא ספק צרה צרורה. קודם כל מדובר על בזבוז מים אדיר שנגרם כתוצאה מכך שהמים הללו הולכים לאבדון, ובנוסף לכך הדליפה עלולה לגרום נזקים כבדים כולל לתשתיות אחרות שנמצאות באזור. למעשה, הזנחה של טיפול בדליפת מים עלולה לגרום להתגברות והתרחבות הבעיה, ולעלויות גבוהות יותר מתי שירצו לתקן אותה. גילוי דליפות מים היא פעולה שלעיתים דורשת לא מעט זמן והשקעה, כאשר שימוש עם אמצעיים טכנולוגיים מתקדמים עשוי להקל על מציאת מוקד התקלה ופתרון מהיר של הדליפה.

לא פחות חשוב: זיהוי שורש התקלה

כאשר ישנה דליפת מים, איתור הדליפה היא לא הפעולה היחידה שצריך לבצע. למעשה, אם רוצים לדאוג לכך שהדליפה לא תתרחש בשנית, חשוב מאוד לבצע בדיקה מקיפה ולעלות על מקור הבעיה שגרמה בסופו של דבר לדליפת המים החוצה. ולכן, כדאי מאוד לבצע בדיקה על ידי אנשי מקצוע, שיוודאו שהדליפה לא תתרחש שוב תוך זמן קצר. הסיבות לדליפת מים יכולות להיות רבות. ישנן דליפות שמתחילות כתוצאה משורשים של עץ שהגיעו אל הצנרת, עבודות תת קרקעיות שנעשו בחוסר זהירות או בחוסר מקצועיות, צנרת ישנה במיוחד, ועוד מגוון סיבות שיכולות לגרום לפגיעה בצנרת וממילא לדליפה של מים החוצה.

כיצד מבצעים גילוי דליפות מים?

חברות המבצעות גילוי דליפות מים מחזיקות אצלם מכשירים משוכללים המאפשרים להם לאתר בצורה מהירה את המקור לדליפה ואת הגורם לה. המכשור המתקדם מסייע לבצע את העבודה בצורה מהירה ויעילה הרבה יותר, והוא מאפשר לסיים את הסיפור בצורה המהירה ביותר. חברת מאיה מ.י. איתור ומיפוי תשתיות תת קרקעיות בע"מ נוסדה בשנת 1985 ומאז ועד היום יותר מ – 36 שנה עוסקת באיתור דליפות וביצוע בדיקות מקיפות לקרקעות לפני בנייה וללקוחות פרטיים ועסקיים. החברה מעסיקה אצלה את אנשי המקצוע המנוסים והמקצועיים ביותר בתחומם, אשר מבצעים את העבודה בצורה הטובה והיעילה ביותר. השילוב של אנשי מקצוע מנוסים יחד עם ציוד מתקדם וחדיש יביא לכם את התוצאות המהירות והמדויקות ביותר, ומהווה פתרון מושלם עבור מגוון רחב של נושאים ובעיות.
אנא דרגו את המידע
אולי יעניין אותך גם:

קבל הצעות מחיר

התקשרו אלינו דילוג לתוכן