077-7298714

מספר טלפון

office@maya-tm.com

דואר אלקטרוני

בזלת 14 צור יגאל

כתובת

חישוף תשתיות תת קרקעיות

שאיבת עפר

תוכן עניינים

תוכן עניינים
חישוף תשתיות תת קרקעיות היא פעולה הכרחית כאשר רוצים לקחת שטח מסוים ולהפוך אותו למקום שאפשר לבנות בו. זה לא משנה אם מתכננים לבנות במקום בניין, פארק ציבורי או כל דבר אחר, היסודות חייבים להיות בטוחים ותהליך החשיפה של הקרקע כרוך בעבודה קשה. הדרך הפשוטה לבצע חישוף תשתיות תת קרקעיות היא באמצעות כלים הנדסיים אשר מסייעים לחשיפת הקרקע וגילוי תשתיות תת קרקעיות הקיימות במקום. אולם, בשיטה הזאת ישנה סכנה לפגיעה בתשתיות קיימות, כאשר הכלים ההנדסיים יכולים במהלך עבודתם לגרום לנזקים כבדים לתשתיות. ולכן הדרך הטובה ביותר לבצע חישוף תשתיות תת קרקעיות היא באמצעות מערכת לשאיבת עפר השואבת את העפר מרחוק ללא סכנה לתשתיות.

מהי מערכת לשאיבת עפר?

מערכת לשאיבת עפר מאפשרת לוותר על תהליך הגישוש הפיזי שאותו מבצעים כלים הנדסיים כבדים שעלולים לפגוע בתשתיות ולגרום הרס במקום, ולעשות את השאיבה בצורה בטוחה ויעילה הרבה יותר. שאיבת עפר המתבצעת על ידי מערכת לשאיבת עפר מאפשרת ביצוע של עבודה מדויקת לפי תנאי השטח סוג הקרקע, והגעה לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר. למעשה, מערכת לשאיבת עפר מאפשרת שאיבה מהירה יעילה וביצוע חישוף תשתיות תת קרקעיות בצורה הטובה ביותר.

מי מבצע שאיבת עפר באמצעות מערכת לשאיבת עפר?

בכדי לוודא שמלאכת השאיבה תתבצע בצורה המקצועית והיעילה ביותר, חשוב מאוד לבחור בחברה מקצועית ובעלת ניסיון בשאיבת עפר, המחזיקה מערכת שאיבת עפר מתקדמת ואיכותית. חברת מאיה מ.י. איתור ומיפוי תשתיות תת קרקעיות בע"מ מבצעת כבר מאז שנת 1985 מגוון פרויקטים מורכבים בתחום התשתיות התת קרקעיות, והיא משתמשת כיום במכונה משוכללת עבור ביצוע של שאיבת עפר וחישוף תשתיות תת קרקעיות. המכונה של חברת מאיה מ.י. איתור ומיפוי תשתיות תת קרקעיות בע"מ מסוגלת לבצע שאיבה בעומק של כ – 60 מטרים, בעוצמת שאיבה גבוהה במיוחד של עד 47 אלף מ"ק בשעה, ולמרחק של עד 150 מטרים מהמשאית שמבצעת את השאיבה. כך ניתן לבצע שאיבה יעילה גם במקומות שבהם הגישה פחות נוחה, ולעשות את העבודה בצורה בטוחה ללא סכנה ממפולות או פגיעה בתשתיות קיימות.
5/5 - (2 votes)
אולי יעניין אותך גם:

קבל הצעות מחיר

התקשרו אלינו דילוג לתוכן